Live dates

KLEEFSTRA|BAKKER|KLEEFSTRA
22-04-17: Haarlem (NL) -Pletterij
08-06-17: Den Haag (NL) - Studio Loos


Past gigs

2017

16-04-17: Manchester (UK) - Fat Out Fest. (Kleefstra|Bakker|Kleefstra)
15-04-17: Stround (UK) - Resound Radio Fest. (Kleefstra|Bakker|Kleefstra)
14-04-17: London (UK) - IKLECTIK (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) 
08-01-17: Amsterdam (NL) - Paradiso/Van Onderen Festival (Kleefstra|Bakker|Kleefstra)

2016

11-12-16: Leeuwarden (NL) - Dorpskerk Huizum (The Alvaret Ensemble)
10-12-16: Den Haag (NL) - State-X New Forms (The Alvaret Ensemble
09-12-16: Heerlen (NL) - Savelbergklooster/(h)ear (The Alvaret Ensemble)
08-12-16: Utrecht (NL) - Vechtclub/Fluister (The Alvaret Ensemble)
07-12-16: Leuven (B) - STUK/Elsewhere (The Alvaret Ensemble)
06-12-16: Amsterdam (NL) - Dijktheater (The Alvaret Ensemble)
03-12-16: Den Haag (NL) - Locatie Z (Piiptsjilling)
26-11-16: Leeuwarden (NL) - Explore The North (Tsjinlûd)
13-11-16: Leeuwarden (NL) -
Noordelijk Film Festival/Neushoorn  (LJERKE)
12-11-16: Utrecht (NL) - Le Guess Who? (LJERKE)
11-11-16: Nijmegen (NL) - Extrapool (LJERKE)
10-11-16: Rotterdam (NL) - Worm (LJERKE)
09-11-16: Amsterdam (NL) - West Wednesdays (LJERKE)
06-11-16: Drachten (NL) - De Lawei (LJERKE)
03-09-16: Dokkum (NL) - Tosta Festival (Tsjinlûd)
23-03-16: Oranjewoud (NL) - Museum Belvédère (Tsjinlûd)
19-03-16: Gent (B) - Cultuurkapel (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Premonition Factory
31-01-16: Leeuwarden (NL) - Tresoar
(Tsjinlûd w/ Raquel Lima, Nuno Garcia, Joana Guerra)
29-01-16: Workum (NL) - De Klameare (Tsjinlûd w/ Raquel Lima, Nuno Garcia, Joana Guerra)
16-01-16: Drachten (NL) - De Lawei
(Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Danny Saul 
15-01-16: Leeuwarden (NL)- Neushoorn (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Danny Saul
14-01-16: Heerlen (NL) - Savelbergklooster/(h)ear (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Danny Saul 
13-01-16: Amsterdam (NL) - West Wednesdays (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Danny Saul

2015

19-12-15: Leiden (NL) - De Vrijplaats (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Machinefabriek
12-12-15: Amsterdam (NL) - De Ruimte (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Glice
11-12-15: Sittard (NL) - Volt (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Dikeman/Noble/Serries
10-12-15: Den Haag (NL) - Studio Loos (Kleefstra|Bakker|Kleeftsra) w/ Yiannis Tsirikoglou
18-11-15: Rotterdam (NL) - De Player (Tsjinlûd w/ Klanklânskippen Japan)
17-11-15: Nijmegen (NL) - Extrapool (Tsjinlûd w/ Klanklânskippen Japan)
15-11-15: Drachten (NL) - De Lawei
(Tsjinlûd w/ Klanklânskippen Japan)
14-11-15: Leeuwarden (NL) - Noordelijk Film Festival/Neushoorn (Tsjinlûd w/ Klanklânskippen Japan)
10-11-15: Amsterdam (NL) - OT301 (Tsjinlûd w/ Klanklânskippen Japan)
08-11-15: Leeuwarden (NL) - Media Art Festival (Tsjinlûd w/ Klanklânskippen Japan)
24-09-15: Lisbon (PT) - Portugal Slam (Jan Kleefstra solo)
13-03-15: Leeuwarden (NL) - Natuurmuseum Fryslân (Romke Kleefstra-Arjan Hut-Anne Chris Bakker)
21-02-15: Bochum (D) - Moving Noises Festival (Piiptsjilling) w/ Dirk Serries, Nadja a.o.

2014

28-12-14: Tilburg (NL) - Concertzaal Tilburg (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Pieter Nooten
09-11-14: Ameland (NL) - Kunstmaand Ameland (Anne Chris Bakker & Romke Kleefstra)
22-02-14: Den Haag (NL) - Paard van Troje (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Pieter Nooten
20-02-14: Amsterdam (NL) - Splendor (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Pieter Nooten
15-02-14: Radolfzell (D) - Galerie Vayhinger (Kleefstra|Bakker|Kleefstra)


2013 


23-11-13: Leeuwarden (NL) - Explore The North (The Alvaret Ensemble w/ Soli Brass)
23-11-13: Leeuwarden (NL) - Explore The North Festival (Duif)
06-10-13: Essen (D) - Weststadthalle, Denovali Swingfest (The Alvaret Ensemble)

04-10-13: Den Haag (NL) - Volkspaleis (Piiptsjilling)
29-09-13: Wilhelmshaven (D) - Wattenmeerhaus (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra)
06-09-13: Amsterdam(NL) - Magneet Festival (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Pieter Nooten
01-09-13: Schiermonnikoog (NL) - After Sunset Festival (The Alvaret Ensemble w/ Soli Brass)
31-08-13: Schiermonnikoog (NL) - After Sunset Festival (The Alvaret Ensemble w/ Soli Brass)
25-08-13: Heerlen (NL) - Cultura Nova Festival (Duif)
24-08-13: Heerlen (NL) - Cultura Nova Festival (Duif)
19-08-13: Groningen (NL) - Noorderzon Performing Arts Festival (Duif)

18-08-13: Groningen (NL) - Noorderzon Performing Arts Festival (Duif)
17-08-13: Groningen (NL) - Noorderzon Performing Arts Festival (Duif)
19-04-13: Leeuwarden (NL), Asteriks (Mere Duo/Kleefstra Bros) w/ The Ex
14-04-13: Drachten (NL), De Lawei (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Pieter Nooten
06-04-13: Berlin (D), Passionskirche, Denovali Swingfest (The Alvaret Ensemble)

04-03-13: Groningen (NL), De Oosterpoort, Cross Linx Festival (The Alvaret Ensemble) 
03-03-13: Rotterdam (NL), De Doelen, Cross Linx Festival (The Alvaret Ensemble) 
02-03-13: Amsterdam (NL) - Paradiso, Cross-Linx Festival (The Alvaret Ensemble)
01-03-13: Eindhoven (NL) - Muziekgebouw F. Philips, Cross-Linx Festival (The Alvaret Ensemble)
17-02-13: Drachten (NL) - De Lawei (Romke Kleefstra & Sytze Pruiksma & Soli Brass)
20-01-13: Köln (D) - Ambientfestival (The Alvaret Ensemble) w/ Insa Donja Kai & Lubomyr Melnik

18-01-13: Essen (D) - Weststadthalle Café (The Alvaret Ensemble) w/ Greg Haines
16-01-13: München (D) - Cipa Houseshow (The Alvaret Ensemble) w/ Carlos Cipa

15-01-13: Budapest (H) - Akvarium (The Alvaret Ensemble) w/ Subroute Roots & Iketa
14-01-13: Prague (CZ) - Palac Akropolis (The Alvaret Ensemble) w/ Hauschka

2012

2
2-09-12: Leeuwarden (NL) - Freeze festival (The Alvaret Ensemble w/ Eiríkur Orri Ólafsson)
27-06-12: Den Haag (NL) - Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Piiptsjilling w/ Leo Fabriek)

23-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
22-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
21-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
20-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
19-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
18-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
17-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
16-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
15-06-12: Terschelling (NL) - Oerol festival (The Alvaret Ensemble w/ Skeylja)
26-05-12: Amsterdam (NL) - De Nieuwe Anita (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra)
25-03-12: Drachten (NL), De Lawei
(Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer & Machinefabriek
23-03-12: Leiden (NL), Meet&Greet
(Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer & Machinefabriek
20-03-12: Utrecht (NL), Muziekhuis (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer & Machinefabriek
18-03-12: Deventer (NL), Willie/Havenkwartier (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer & Machinefabriek
17-03-12: Maastricht (NL), Intro In Situ (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer & Machinefabriek
16-03-12: Brussels (B), La Compilotheque (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer & Machinefabriek
15-03-12: Den Haag (NL), Studio Loos (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer & Machinefabriek
11-03-12: Holwerd (NL), Atelierroute Lauwersland (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra)


2011

27-11-11: Utrecht, Le Guess Who Festival (Piiptsjilling w/ Seeljocht)

26-11-11: Leeuwarden, Explore The North Festival (Piiptsjilling w/ Seeljocht)

03-10-11: Haren, Biologisch Centrum (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra)
25-09-11: Düsseldorf, Approximation Festival (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra) w/ Greg Haines

04-09-11: Vlieland, Into The Great Wide Open Festival (Piiptsjilling w/ Seeljocht)
02-09-11: Vlieland, Into The Great Wide Open Festival (Piiptsjilling w/ Seeljocht)
19-08-11: Leeuwarden, Blokhuispoort HSDL (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra)
07-05-11: Britswerd, Kerkje (Pruiksma|Bakker|Kuitwaard|Kleefstra)
24-04-11: Vlieland (NL), Podium Vlieland - Paasfeest ITGWO (Piiptsjilling) w/ Greg Haines

20-03-11: Drachten, De Lawei (Davis|Kleefstra|Kleefstra) w/ Bela Emerson
19-03-11: Leiden, Q-bus (Davis|Kleefstra|Kleefstra) w/ Bela Emerson
18-03-11: Deventer, Havenkwartier (Davis|Kleefstra|Kleefstra) w/ Bela Emerson
16-03-11: Rotterdam, Foundation b.a.d. (Davis|Kleefstra|Kleefstra) w/ Bela Emerson
11-03-11: Nij Beets, Pier's Hiem (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra)
05-02-11: Berlin, HBC @ CTM11 (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra) w/ Greg Haines, Library Tapes
27-01-11: Hurdegaryp, Bibliotheek (Kleefstra Bros)
26-01-11: Leeuwarden, Bibliotheek Centrum (Kleefstra Bros)
09-01-11: Drachten, De Lawei (Kleefstra|Kuitwaard|Pruiksma|Kleefstra) w/ Nils Frahm & Greg Haines

08-01-11: Utrecht, Theater Kikker (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra) w/ Nils Frahm & Greg Haines
07-01-11: Leiden, Meet&Greet (Kleefstra|Pruiksma|Kleefstra) w/ Greg Haines


2010


27-11-10: Tokyo, Uplink Factory (Kleefstra|Bakker|Tamaki|Kleefstra w/ Machinefabriek, Liondialer
26-11-10: Tokyo, Otoya-Kintoki (Kleef|Bakker|Fabriek|Kleef) w/ Danny Saul, Greg Haines
23-11-10: Tokyo, Super Deluxe (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Celer, Machinefabriek, Liondialer
21-11-10: Tokyo, Loop-Line (Kleef|Bakker|Fabriek|Kleef) w/ Danny Saul, Greg Haines
20-11-10: Tokyo, Loop-Line (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Machinefabriek, Liondialer
19-11-10: Tokyo, Ringoya (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Machinefabriek, Liondialer a.o.
14-11-10: Sneek, Theater Sneek (Kleefstra Bros) w/ Huub van der Lubbe and others
22-10-10: Hebden Bridge, Birchcliffe Centre (Davis|Kleefstra|Kleefstra) w/ Library Tapes, Clem Leek
18-10-10: London, Boat-Ting (Davis|Kleefstra|Kleefstra) w/ Steve Noble and others
02-04-10: Eindhoven, Artspace Flipside (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Audiofiction
23-02-10: Leeuwarden, Romein (Tsjinlûd) w/ Sytze Pruiksma, Tsjebbe Hettinga
29-01-10: Manchester, The King's Arms (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, Dan McPhee
28-01-10: Brighton, Coachwerks (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Tomas Hiltz
27-01-10: London, Flim Flam @ Ryans Bar (Kleefstra|Bakker|Kleefstra)


2009


16-12-09: Berlin, Jesus Club (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, Maria de Vega
15-12-09: Leeuwarden, Blokhuispoort (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, Sytze Pruiksma
14-12-09: Amsterdam, Pilotenstraat 34 (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer
13-12-09: Hengelo, Lambooijhuis (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, Soccer Committee
12-12-09: Den Haag, Villa Te Koop (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, The Dear Listener
27-11-09: Leeuwardenn, Huiskamer Lodewijkstraat (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Kasper van Hoek
21-11-09: Kraków, Audio Art Festival (Davis|Kleefstra|Kleefstra)
13-11-09: Leiden, Q-Bus (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Soccer Committee, Bram Stadhouders
22-10-09: Amsterdam, STEIM (Davis|Kleefstra|Kleefstra)
27-09-09: Utrecht, De Vechtclub (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, Danny Saul, The Follies
26-09-09: Leiden, Linkse Kerk (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, Soccer Committee
25-09-09: Middelburg, Gallerie Revolution (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer, Machinefabriek
24-09-09: Groningen, Prinsenhof (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer
25-04-09: Leeuwarden, Natuurmuseum (Kleefstra & Kleefstra)
04-04-09: Leiden, Tegendraads Fesival, LVC (Piiptsjilling)
27-03-09: Groningen, Simplon (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Machinefabriek, Tex La Homa
25-03-09: Leiden, Stadsoase (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ M.fabriek&Soc.Committee, Tex La Homa
01-03-09: Drachten, De Lawei (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer
28-02-09: Utrecht, Huiskamer Wouter van Veldhoven (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Liondialer
15-02-09: Gorinchem, Theater ’t Pand (Kleefstra & Kleefstra) w/ Josja & Nout
14-02-09: Utrecht, Mooie Woorden Festival, Akademietheater (Piiptsjilling)


2008


19-12-08: Sint Annaparochie, Atelier Elbow (Kleefstra & Kleefstra)
13-12-08: Gorredijk, Station Fryslân Perron I (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Nodo
30-11-08: Leeuwarden, Romein (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Bela Emerson, Soccer Committee
29-11-08: Amsterdam, Perdu (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Bela Emerson, M.fabriek&SocCommittee
28-11-08: Utrecht, Kargadoor (Kleefstra|Bakker|Kleefstra) w/ Bela Emerson, Soccer Committee
18-11-08: Utrecht, Huis a/d Werf (Kleefstra|Bakker|Kleefstra)
17-10-08: Deventer, Havenkwartier (Piiptsjilling) w/ Wouter v Veldhoven, M.fabriek&SoccerCommittee
12-10-08: Rotterdam, Worm, Rotterdam (Piiptsjilling) w/ Streifen Junko
10-10-08: Nijmegen, Extrapool (Piiptsjilling) w/ Mark Templeton, Jeroen Vandesande
14-06-08: Eindhoven, Onomatopee (Piiptsjilling) w/ Donné & Desiree, Vrienden van de Duitse Keuken
07-06-08: Utrecht, Theater Kikker (Piiptsjilling) w/ Knalpot
06-06-08: Leeuwarden, Romein (Piiptsjilling) w/ Kanipchen-Fit, Jeroen Vandesande, Frans de Waard
01-06-08: Amsterdam, Wijsjes uit het Oosten (Kleefstra & Kleefstra) w/ Kanipchen Fit, Zea
11-05-08: Haarlem, Haarlemse Dichtlijn (Kleefstra & Kleefstra)
05-05-08: Zwolle, Bevrijdingsfestival (Kleefstra & Kleefstra)
16-04-08: Den Bosch, Onbederf’lijk Vers (Kleefstra & Kleefstra) w/ Rutger Kopland
13-02-08: Zwolle, Het Vliegende Paard (Kleefstra & Kleefstra)
03-02-08: Rotterdam, Ongehoord Rotterdam (Kleefstra & Kleefstra)
13-01-08: Amsterdam, Winston (Kleefstra & Kleefstra) w/ Thoughts Create The World


2007:


30-11-07: Harlingen, ’t Heerenlogement (Kleefstra & Kleefstra) w/ Albertine Soepboer
01-11-07: Leeuwarden, Theater De Bres (Kleefstra & Kleefstra)
27-10-07: Joure, Oude Mavo (Kleefstra & Kleefstra) w/ Thoughts Create The World
01-09-07: Deventer, Havenkwartier (Kleefstra & Kleefstra) w/ Thoughts Create The World
26-08-07: Amsterdam, Uitmarkt (Kleefstra & Kleefstra)
19-08-07: Schoonoord, Drentse Open-Dicht (Kleefstra & Kleefstra)
01-07-07: Riis, Theatertuin (Kleefstra & Kleefstra)
24-06-07: Groningen, Atelier Tuinstraat (Kleefstra & Kleefstra) w/ Niek de Vries, Albertine Soepboer
10-05-07: Leeuwarden, Theater De Bres (Tsjinlûd) w/ Music for the Defect
26-03-07: Zwolle, Utopia (Kleefstra & Kleefstra) w/ In Arms Reach
10-02-07: Blauwhuis, Teatskehûs (Tsjinlûd) w/ Music for the Defect
18-01-07: Leeuwarden, Theater De Bres (Tsjinlûd) w/ Music for the Defect
06-01-07: Leons, kerkje Leons (Tsjinlûd) w/ Music for the Defect


2006


23-12-06: Amsterdam, PAKT Plug-In (Kleefstra & Kleefstra) w/ Adept, Krause, Garçon Taupe
06-12-06: Alkmaar, Theater Provadja (Kleefstra & Kleefstra) w/ Sinterklaas & de Kerstman
05-11-06: Oentsjerk, Stania State (Kleefstra & Kleefstra)
28-10-06: Leeuwarden, Hit The North Fest., Romein (Kleefstra & Kleefstra) w/ Suicidal Birds, Zea
26-09-06: Nieuwegein, Openbare bibliotheek (Kleefstra & Kleefstra)
02-09-06: Riis, Theatertuin (Kleefstra & Kleefstra) w/ Sola, Josja & Nout
15-07-06: Riis, Theatertuin (Kleefstra & Kleefstra)
08-07-06: Leerdam, Glas & Poëzie Festival (Kleefstra & Kleefstra) w/ Emma Burns, Josja & Nout
18-02-06: Amsterdam, Cafestival Winston (Kleefstra & Kleefstra) w/ Tjeerd Bruinja